آشنایی با

سمپوزیوم فولاد با رویکرد هوش مصنوعی

هدف ما از برگزاری سمپوزیم فولاد با رویکرد هوش مصنوعی تلاش در راستای اغناء روحیه جستجوگری و کاوشگری مدیران صنعت فولاد کشور برای همکاری، نوآوری و تسریع در توسعه راه حل هایی از طریق  هوش مصنوعی می باشد که منجر به کسب معلومات و اطلاع از یافته های جدید در عرصه علم و دانش می شود. این سمپوزیوم  به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم و رودر روی پژوهشگران، محققین و ایجاد زمینه ای برای فعالیتهای جمعی در صنعت فولاد کشورکمک شایانی می نماید.

دبیرخانه دائمی سمپوزیوم انقلاب صنعتی چهارم در صنعت فولاد با رویکرد هوش مصنوعی با هدف گرد آوری رهبران صنعت فولادکشور و محققان و اندیشمندان حوزه هوش مصنوعی کشور با تمرکز بر پیشبرد مرزهای فناوری هوش مصنوعی و کاربردهای آن درصنعت فولاد برای بررسی چالش ها، راه حل ها و فرصت ها در صنعت فولادکشور توسط اساتیدمجرب و متخصصین کشور می پردازد.

دبیرخانه سمپوزیوم فولاد با رویکرد هوش مصنوعی متشکل ازبرجسته ترین اساتید دانشگاه برتر کشور و خبرگان هوش مصنوعی در صنعت فولادکشور است که در محیطی حمایتی و الهام بخش مبتنی بر هوش مصنوعی محققین را قادر می سازد تا تحقیقات و آزمایشات پیچیده ای را در صنعت فولاد با استفاده از هوش مصنوعی انجام دهند و نتایج حاصل از آن که منجر به کاهش چشمگیر هزینه های تولید در این صنعت  است را قابل اجراء نمایند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سمپوزیوم فولاد با رویکرد هوش مصنوعی  می‌باشد  Copyright © 2021

اطلاعات تماس

آدرس دبیرخانه دائمی: تهران- بلوار کریم خان زند- جنب پتروشیمی خلیج فارس- پلاک 6

 تلفن تماس: 28427744-021

88824076

دورنگار: 28427747-021

ایمیل: a.i.conference.1402@gmail.com